Diagnostyka stanu skóry


 

Diagnoza stanu skóry aparatem S.A.M. (Skin Analyzer Magnifier) pomoże określić kondycję i wygląd skóry- urządzenie do analizy skóry S.A.M. Skin Analyzer Magnifier to najnowszy przyrząd, który emituje czarne światło fluorescencyjne- całkowicie bezpieczne (nawet w ciąży). Pozwala ono obejrzeć nie tylko powierzchnię skóry twarzy, ale również zobaczyć co dzieje się w jej głębszych warstwach.

 

S.A.M. umożliwia:

  • pełną analizę powierzchni głębszych warstw skóry
  • własną ocenę skuteczności kosmetyków używanych wcześniej
  • bezomyłkowe określenie typu skóry -
    np.: obszary przetłuszczające się zatkanych porów, zaskórników

Własna ocena i profesjonalne doradztwo oraz możliwość skorzystania ze sprawdzonego programu pielęgnacyjnego, w ciągu 5 - 6 tygodni, każda osoba radykalnie poprawi stan skóry i swój wygląd. W trakcie pierwszej wizyty wykonuje się profesjonalne badanie skóry. W czasie badania można ustalić miejsca występowania trądziku, zatorów pod skórą, odwodnienia i zniszczenia i przebarwień posłonecznych, które nie zawsze widoczne są gołym okiem. Lustro umożliwia klientom obejrzenie stanu ich cery oraz poprawy, jaka dokonała się dzięki zastosowaniu odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetyków.
Analiza przeprowadzona jest w trzech etapach: 
1. Ocena skóry z kosmetykami stosowanymi przez osobę badaną.
2. Ocena stanu rzeczywistego skóry (po umyciu twarzy).
3. Sprawdzenie właściwego doboru kosmetyków.
Badanie kontrolne (po 5 - 6-ciu tygodniach) ma na celu sprawdzenie reakcji skóry na zastosowane kosmetyki oraz jej wygląd.


Po analizie doświadczony konsultant zasugeruje ci spersonalizowane, ściśle ukierunkowane rozwiązania, które przywrócą twojej skórze blask i witalność. Twój osobisty program pielęgnacji skoncentrowany będzie na trzech elementach: OCHRONIE, NAWILŻENIU I REWITALIZACJI. Zaproponowane Ci kosmetyki posiadają 100% gwarancji satysfakcji producenta, tzn. że jeżeli któryś z kosmetyków okaże się nieodpowiedni dla Twojej skóry, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów. Ponadto po upływie 6 tygodni zapraszamy na bezpłatne badanie kontrolne w celu sprawdzenia reakcji skóry na zastosowaną kurację.

Joomla
Joomla

Wordpress
Wordpress

f

Ryszarda Bąska ul. Adama Mickiewicza 173, 37-600 Lubaczów
Skontaktuj sie z nami: 501 196 415